Z czym nosić sneakersy?


Z czym nosić sneakersy?

Sneakersy to szalenie modny i popularny typ obuwia, który szturmem zdobył serca ludzi na całym świecie. Zarówno kobiety jak i mężczyźni oszaleli na punkcie tych wygodnych i zgrabnych butów, o designie nieznanym dotąd nigdy wcześniej. Sneakersy zakładamy do sukienek, dżinsów, eleganckich spódnic oraz do dresów. Kochamy je za komfort, który dają i doceniamy za powiew świeżości. Dzięki temu typowi obuwia można ubrać się niebanalnie i dodać trochę pazura naszej stylizacji.

Sneakersy to obuwie osadzone na wygodnej, głębokiej gumie, dość wysokie, dające poczucie stabilizacji kostki. Można poruszać się w nim bezszelestnie, uprawiać sport, przemierzać kilometry po miejskiej dżungli, jak i iść na niezobowiązujące spotkanie nie martwiąc się o zgrabny wygląd stóp. Z tego powodu każdy z nas powinien mieć w szafie buty typu sneakersy – nawet panowie, którzy na co dzień preferują nieco bardziej formalny wygląd. Sneakersy mogą wyglądać niezwykle dobrze nawet w zestawieniu ze spodniami garniturowymi. Nie bez powodu weszły już do kanonu mody jako ponadczasowy model obuwia, pasujący niemal do wszystkiego.

Jak nosić sneakersy?

Sneakersy można założyć do sportowego stroju, jeśli zależy nam na tym, aby wyglądać dobrze podczas joggingu. Można założyć je do eleganckiej spódnicy, jeśli zależy nam na tym, aby nieco osłabić bardzo sztywny i nieco nazbyt formalny wygląd. Dodadzą nam nieco nowoczesności, gdy założymy je w zestawieniu z marynarką i T-shirtem. Dzięki swojej uniwersalności dają się zaklasyfikować jako idealne buty do zabrania w podróż do podręcznej walizki. Gdy głowimy się nad tym, ile par butów zabrać w podróż o ograniczonej możliwości bagażu, sneakersy wyzwolą nas z problemu, bo będą pasowali niemal do wszystkiego. Zarówno na całodzienną wycieczkę w góry, jak i do spotkania w barze podczas wieczornego relaksu. Możemy ubrać je na zwiedzanie muzeum, jak i do samolotu jako najwygodniejsze buty do odpoczynku.

Sneakersy do spódnicy?

Sneakersy zaskakująco dobrze wypadną również w tych stylizacjach, które mają przywodzić na myśl zwiewną, romantyczną nimfę: panie chętnie zakładają je do zwiewnych spódnic typu maxi lub nawet do spódnic midi o plisowanym materiale. Bardzo dobrze komponują się również z dopasowanymi spodniami i koszulą lub ze spódnicami ołówkowymi i bluzkami z dekoltem.

Tak naprawdę to, w jaki sposób dopasujemy ten typ obuwia do stylizacji, zależne jest tylko od naszej wyobraźni. Warto podglądać przy tym miłośników mody i… wybiegi, bo nawet tam zawędrowały te niesamowite buty. Obejrzymy je w serwisach plotkarskich dokumentujących stylizacje gwiazd, jak i na blogach modowych, gdzie grają główną rolę w wielu trendsetterskich relacjach. Sprawdźcie sami: https://allani.pl/wyszukaj/sneakersy!


Joanna

Sprawdź również