Wszystkie rodzaje baterii – co proponuje firma Kohlman?


Wszystkie rodzaje baterii – co proponuje firma Kohlman?

Wszystkie elementy armatury łazienkowej muszą ze sobą współgrać – ta zasada wydaje się rozsądna. Nie zawsze wymaga ona jednak, by wszystkie baterie pochodziły z tego samego zestawu. Czynników wpływających na wybór jest więcej. Jeśli w części pomieszczenia postawiliśmy na czerń, każdy znajdujący się w danym rogu element powinien być w tym kolorze. Kohlman w swojej ofercie posiada na szczęście baterie w zarówno o tej barwie, jak i grafitowe. Im większa jest nasza łazienka, tym więcej różnych elementów wyposażenia się w niej zmieści. Jeśli możemy sobie na to pozwolić, wstawimy do tego pomieszczenia nie tylko umywalkę i prysznic, ale i wannę czy bidet. Każdy z tych elementów armatury wymaga baterii innego rodzaju.

Bateria umywalkowa

W ciągu ostatnich dwudziestu lat to one przeszły największą przemianę. Niegdyś królowały baterie z dużymi kranami, wyposażone w dwa pokrętła odpowiadające za przepływ zimnej i ciepłej wody. Nowoczesne modele posiadają mieszacz, który przesuwamy w lewo lub prawo, w zależności od tego, jaką temperaturę wody chcemy uzyskać. Baterie Kohlman charakteryzują się ambitnym, minimalistycznym designem. Chromowana powierzchnia modelu Experience odbija światło i cieszy gładką fakturą.

Bateria wannowa

Kohlman Excelent to triumf elegancji! Podtynkowa bateria wannowa złożona wyłącznie z prostych figur geometrycznych to szczytowe osiągnięcie łazienkowego wzornictwa. W zależności od aktualnej potrzeby, możemy wykorzystywać perlator lub słuchawkę. Bardzo ważną cechą baterii Kohlman jest ich odporność – nie tylko mechaniczna, także na wilgoć i inne czynniki pojawiające się w każdej łazience.

Bateria prysznicowa

Bateria prysznicowa Gixs jest dostosowana do nawet najbardziej intensywnego użytkowania. Równie trwała co metalowa konstrukcja jest ceramiczna głowica. Mimo swej wytrzymałości i solidnego wykonania, słuchawka prysznicowa pozostaje lekka. Bateria Kohlman to przykład na to, że dobry design nie musi być wcale skomplikowany.

Bateria bidetowa

Ten rodzaj baterii bardzo przypomina te stosowane w umywalkach. Podstawową różnicą jest obecność wyjmowanego węża, który stanowi przedłużenie wylotu wody. Najważniejsza przy wyborze odpowiedniego modelu jest funkcjonalność. Z tego też powodu w przypadku tego rodzaju baterii najszybciej popularność zyskały mieszacze.

Baterie Kohlman przedstawiają najwyższą jakość wykonania i robią świetne wrażenie swoim wyglądem. Spośród tak ciekawych propozycji nie będzie problemem dobranie ciekawego i spójnego zestawu do naszej łazienki. Serdecznie zapraszamy do poszukiwań


Joanna

Sprawdź również