Słuchawki Samsung Galaxy Buds. Daj się ponieść muzyce!


Słuchawki Samsung Galaxy Buds. Daj się ponieść muzyce!

Lubisz czasem oderwać się od codzienności i zanurzyć się w ulubionej muzyce? Męczy Cię zgiełk miasta, a muzyka pozwala Ci odpocząć. Wybierz słuchawki Samsung z serii Galaxy Buds i sprawdź, jak dobrze może brzmieć Twoja ulubiona muzyka w połączeniu z aktywną redukcją szumów.

Małe, lekkie, ale niezwykle potężne. Sam sprawdź nowe Galaxy Buds!

Słuchawki Samsung z serii Galaxy Buds są niezwykle lekkie i stylowe, ale mają w sobie moc, która może zaskoczyć niejednego melomana. Czy brzmią tak samo dobrze, jak wyglądają? Tak! Przykładowo model Galaxy Buds2 Pro posiada dwudrożne przetworniki o szerokim zakresie częstotliwości, dzięki czemu każdą, nawet doskonale znaną piosenkę pokochasz od nowa i usłyszysz nowe, nieznane dotąd dźwięki i niuanse. To również zasługa 24-bitowego dźwięku, niedostępnego dla tradycyjnych słuchawek. Należy oczywiście pamiętać, że czysty dźwięk zaczyna się u źródła, dlatego też ulepszone kodowanie przesyła pełny 24-bitowy dźwięk do Twoich Buds2 Pro, zachowując wysoką jakość sygnału[1].

Jeśli chcesz odpocząć i się wyciszyć lub czeka Cię długa podróż samolotem, możesz skorzystać z zaawansowanej aktywnej redukcji szumów. Dzięki trzem mikrofonom o wysokim SNR (stosunek sygnału do szumu) Galaxy Buds2 Pro śledzą i eliminują więcej dźwięków z zewnątrz – nawet tak subtelnych jak wiatr. Nie chcesz, aby ominęła Cię ważna rozmowa? Wystarczy zacząć mówić a słuchawki Galaxy Buds2 Pro wyłączą tryb ANC i przejdą w tryb nasłuchu dźwięku otoczenia – umożliwiając Ci rozmowę bez wyjmowania ich z uszu[2]. Teraz nie przegapisz żadnej ważnej rozmowy, nawet o tym, jak piękna jest pogoda za oknem i warto wyjść na spacer.

A dalekie spacery i aktywność to dla Galaxy Buds pestka. Przykładowo słuchawki Samsung Galaxy Buds2 zapewnią Ci rozrywkę i ciszę nawet przez 5 godzin z włączonym ANC. Podróż trwa dłużej? Żaden problem! Zawsze masz ze sobą etui ładujące, które zagwarantuje po pełnym naładowaniu baterii wewnętrznych nawet 18 godzin pracy z włączonym ACN oraz 29 godzin bez tej funkcji. Lubisz, gdy wszystko gra tak jak chcesz. Galaxy Buds2 mogą dostosować się do Twoich preferencji. Do wyboru masz aż sześć ustawień korektora (EQ), bez trudu znajdziesz więc idealne dla siebie, bogate brzmienie, w którym zanurzysz się z przyjemnością i znów polubisz stare piosenki. Nie zapomnij również wybrać pasującego do Twojego stylu koloru. Czarne, białe, a może lawendowe w pastelowym odcieniu? To Twój wybór! Ale pamiętaj, że bez znaczenia, jaki kolor wybierzesz, barwa dźwięku będzie zawsze wysokiej jakości i taka, jaką lubisz!

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Wymagane jest urządzenie Samsung Galaxy z interfejsem One UI w wersji 4.0 lub nowszej. Wsparcie 24-bitowego dźwięku może się różnić zależnie od aplikacji

[2] Włączanie Wykrywania głosu można ustawić w aplikacji Galaxy Wearable.

[3] Słuchawki zapewniają do 5 godzin nieprzerwanego działania przy włączonej funkcji ANC, zaś etui zapewnia do 18 godzin żywotności baterii, gdy etui i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie badań wewnętrznych. Czas odtwarzania audio zbadany poprzez sparowanie przedprodukcyjnego egzemplarza słuchawek Galaxy Buds2 Pro z niedawno wydanym smartfonem Galaxy przy zastosowaniu domyślnych ustawień, w tym włączonej funkcji ANC. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić i jest uzależniona od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth oraz innych czynników.

*„Ustawienia domyślne” oznaczają oryginalne ustawienia słuchawek Galaxy Buds2 Pro po pierwszym wprowadzeniu na rynek, po prostu po włączeniu zasilania.

*„Czas odtwarzania” oznacza czas, gdy słuchawki Galaxy Buds2 Pro są połączone z telefonem i streamują muzykę.


Joanna

Sprawdź również