5 nowych seriali, które obejrzysz online


5 nowych seriali, które obejrzysz online

Sprawdź nasze propozycje seriali online, które obejrzysz na popularnych platformach streamingowych.

Popularne seriale online

Nowoczesna telewizja to nie tylko duży wybór kanałów, gdzie nadawane są określone programy. Telewizja na miarę XXI wieku śmiało korzysta z możliwości szybkiego Internetu, czego efektem są m.in. różnego rodzaju serwisy streamingowe i VOD. Za ich pomocą w dowolnym momencie możesz obejrzeć wybrany serial.

Nie jesteś zobowiązany do przestrzegania programu telewizyjnego, ważnego wątku nie zakłóci przerwa reklamowa. A wszystko dostępne jest oczywiście w doskonałej jakości obrazu i dźwięku. W ostatnich latach szczególnie popularne stały się seriale, które niosą za sobą głęboką i interesującą fabułę. Telewizja przez Internet to możliwość obejrzenia kilku najnowszych propozycji, których z pewnością nie zobaczysz na żadnym z tradycyjnych kanałów. Sprawdź naszych 5 gorących propozycji nowych seriali, które obejrzysz wyłącznie przez Internet:

  • Wiedźmin – to oczywiście ekranizacja dzieł Andrzeja Sapkowskiego. Przygody Geralta z Rivii są popularne na całym świecie, a nowy serial z pewnością przyczyni się do dalszego propagowania historii zmutowanego łowcy potworów w wyjątkowym świecie w klimacie fantasy.
  • Dracula – to miniserial, który składa się z 3 odcinków po około 90 minut każdy. Śmiałe przedstawienie doskonale znanej historii w zupełnie nowym i niesamowicie ambitnym wydaniu, które ogląda się niczym osobne, lecz ściśle powiązane ze sobą filmy. Na szczególną uwagę zasługuje znakomicie oddany mroczny klimat grozy.
  • Farmaceuta – kolejny miniserial na naszej liście. Doświadczony przez los farmaceuta nie spocznie, dopóki nie obnaży mechanizmów prowadzących do kryzysu opioidowego w Stanach Zjednoczonych.
  • Pandemia – to serial dokumentalny, który swoją premierę miał w 2020 roku. Opowiada o ludziach, którzy walczą z grypą na pierwszej linii frontu, by w ten sposób nie dopuścić do rozwoju epidemii.
  • Ragnarok – to serial, który trudno opisać w jednym zdaniu. W norweskim miasteczku wielkimi krokami zbliża się kryzys klimatyczny. Czy mieszkańcom uda się temu zapobiec?

A to wciąż tylko niektóre tytuły, które oferuje telewizja przez Internet. Warto korzystać z nieprawdopodobnych możliwości oferowanych przez nowoczesną telewizję, by przenieść się do zupełnie nowego świata rozrywki.


Joanna

Sprawdź również